• Wpisów: 249
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 22:35
  • Licznik odwiedzin: 90 970 / 3268 dni
 
joker1944
 

1.jpg

John Fitzgerald Kennedy Jr. urodził się w 1960 roku 25-tego dnia listopada, zginął 16 lipca 1999 roku u wybrzeża atlantyckiej wyspy Martha's Vineyard. Po jego śmierci płakała cała Ameryka, tak jak po śmierci jego ojca i wuja. Był trzecim dzieckiem ale pierwszym synem prezydenta Johna F. Kennedy'ego i Jacqueline Kennedy.
JFK Jr. był pilotem, prawnikiem, dziennikarzem ( wydawał pismo "George"). Amerykanie mawiali o nim "Syn Ameryki" - ponieważ wychowywał się w Białym Domu a na świat przyszedł po wyborze swojego ojca na prezydenta.
2.jpg


3.gif


4.jpg


5.jpg


Cieszył się zyciem, a jako najlepsza partia w Stanach umawiał się z najbardziej znanymi kobietami jak Madonna, Sharon Stone, Sarah Jessica Parker czy Daryl Hannah. Ożenił się z Carolyn Bessette, mimo że w ich małżenistwie nie układało się najlepiej, nigdy się nie rozwiódł - zgodnie z zasadą że Kennedy się nie rozwodzą(są katolikami), o prolemach w jego małżeństwie świat dowiedział się dopiero po ich śmierci bo u Kennedych, nawet jak jest źle to o tym nie mówią bowiem, "Królowie nie przyznają się do słabości".
John uważał że nie należy brać życia za bardzo serio, że trzeba z niego kożystać on sam uwielbiał latać samolotem, skakać na bungge, brać z życia co najlepsze i nie oglądać się za siebie...
Był pierwowzorem Mr. Biga z kultowego serialu "Sex w wielkim mieście".

6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg

Zginą w katastrofie lotniczej, w lipcu 1999 roku razem ze swoją żoną i szwagierką. Miał zaledwie 38 lat. Leciał na ślub swojej kuzynki Rory. Ślub u Kennedych odwołano, przygotowano trzy pogrzeby a Ameryka pogrążyła się w smutku po Kennedym, kolejny raz...

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.